ד"ר אורי פרקש

  • img4
  • img5
  • img1
  • img2
  • img3

 

ד"ר אורי פרקש הינו מומחה באורטופדיה בעל התמחות-על בכירורגיה של היד.

כיום משמש כמנהל היחידה לכירורגיה של היד בבית החולים האוניברסיטאי "אסותא-אשדוד".

ברשותו של ד"ר אורי פרקש מרפאה פרטית בה הוא בודק, מאבחן ומעניק את הטיפול והייעוץ המיטבי למטופליו. ניתן לקבל את הטיפול גם במסגרת כללית מושלם, מאוחדת עדיף ושיא, במסגרת ביטוח הראל וכן בהתאם להסדרים שונים עם חברות ביטוח אחרות.

ד"ר פרקש מבצע את הטיפולים הניתוחיים במטופליו בבית החולים הציבורי "אסותא" באשדוד או באחד מהמרכזים הרפואיים הפרטיים באזור המרכז.

 

ד"ר אורי פרקש מומחה באורטופדיה ובכירורגיה של היד

ד"ר אורי פרקש, בוגר בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב בשנת 1995, במסגרת העתודה האקדמית. שירת בצה"ל במגוון תפקידים, ביניהם ראש תחום האורתופדיה, עד שחרורו בדרגת רב-סרן. במקביל לשירותו הצבאי, התמחה ד"ר פרקש בכירורגיה אורתופדית בבית החולים ע"ש שיבא בתל השומר. בתום התמחותו באורתופדיה, ביצע השתלמות עמיתים בכירורגיה של היד במרכזים הרפואיים Hand and Upper Limb Center, London, Ontario ובבית החולים Sunnybrook בטורונטו, קנדה, והשלים את התמחות-העל בכירורגיה של היד בבית החולים תל השומר. בשנים אלה צבר נסיון קליני וניתוחי רב. החל משנת 2012 עבד ד"ר פרקש כרופא בכיר ביחידה לכירורגיה של היד ומיקרוכירורגיה בבית החולים מאיר. במסגרת עבודתו ד"ר פרקש הוא בין הרופאים המובילים בארץ בניתוחי כף יד בטכניקת הרדמה מקומית רחבה ("Wide Awake"), טכניקה המאפשרת לבצע ניתוחים מורכבים בגף העליון ללא צורך בהרדמה כללית.

בשנת 2017 נבחר ד"ר פרקש להקים ולנהל את היחידה לכירורגיה של היד בבית החולים האוניברסיטאי "אסותא-אשדוד".

ד"ר אורי פרקש משמש כמזכיר האיגוד הישראלי לכירורגיה של היד, בעל מינוי "מרצה" באוניברסיטת בן גוריון שבנגב, מפרסם באופן תדיר מאמרים ומחקרים בעיתונות המקצועית, מרצה בכנסים, ומדריך סטודנטים לרפואה ומתמחים בנושא כירורגיה של היד.

תחומי הטיפול

ייעוץ וטיפול במחלות וחבלות של היד.

ניתוחים לטיפול בפציעות בכף היד, כגון ניתוחים לאיחוי גיד בכף היד, תפירת עצב בכף היד, ניתוח לאיחוי שברים של שורש היד או האצבעות.

ניתוחים לטיפול במחלות שונות של כף היד דוגמת שחרור התעלה הקרפלית בכף היד, שחרור עצב אולנרי במרפק, שחרור אצבע הדק (trigger finger), הסרת גנגליון או גידולים אחרים מכף היד, הסרת עצם הטרפזיום מבסיס האגודל, הזרקות או ניתוחים לטיפול במחלת Dupuytren.

ניתוחים לטיפול בסיבוכים של פציעות ומחלות בכף היד כגון שחרור מפרק או גיד בכף היד לטיפול בנוקשות מפרקים, העברת גידים בכף היד, קיבוע מפרק (ארטרודזיס) של מפרקי אצבעות או שורש היד.

כתיבת חוות דעת בנושא פגיעות אורטופדיות בכלל, ושל הגף העליון בפרט.

 

חברויות בארגונים מיקצועיים

ההסתדרות הרפואית בישראל

האיגוד הישראלי לכירורגיה של היד

הפדרציה של האיגודים האירופיים לכירורגיה של היד


צור קשר


כתובתינו:רח' העבודה 5, גבעת שמואל
טלפון: 0539956313
מייל: urifarkash@gmail.com
בחזרה למעלה